TORUŃ 8 czerwca 2019

Zapraszamy Rodziców z dziećmi do TORUNIA
8  czerwca  2019

Program wycieczki:

Kto wybudował krzywą wieżę w Toruniu? – legendy i fakty, Brama Klasztorna i mury obronne – jak dawniej broniono miast? Dom Mikołaja Kopernika (zwiedzanie z zewnątrz), Tajemnica księżniczki Anny Wazówny – zwiedzanie gotyckiego kościoła Mariackiego, Żywe Muzeum Piernika – warsztaty, Łuk Cezara, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, spacer po rynku Starego Miasta – zabytkowe kamieniczki, ratusz, pomnik Mikołaja Kopernika, osiołek, Dwór Artusa, piernikowa aleja gwiazd, Legenda o flisaku i żabach, Trakt Królewski, Dom Legend Królewskich, Katedra śś. Janów – zwiedzanie i wejście na wieżę, Zamek Krzyżacki (zwiedzanie z zewnątrz), taras widokowy nad Wisłą, rynek Nowego Miasta i kościół św. Jakuba, pomnik piernikarki Katarzynki, spacer Bulwarami Wiślanymi. Program jest ramowy i może ulec zmianie.

Wyjazd z parkingu Politechniki Łódzkiej o godz. 8.30, powrót ok. godz. 20.00

Świadczenia:

- przejazd autokarem, bilety wstępu, obiad dwudaniowy, opieka pilota i przewodnika, ubezpieczenie NNW – SU 5.000zł

CENA: 140 zł/os.

Zapisy i wpłaty w biurze ZNP  do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona.

Możliwość  dofinansowaniu z funduszu socjalnego.

Możliwość dofinansowania z funduszu związkowego dla dzieci członków Związku zatrudnionych na etacie, którzy legitymują się co najmniej rocznym stażem przynależności do ZNP w PŁ.

Informacje o lokalizacji

Toruń