PEREŁKI ŚLĄSKA

PEREŁKI ŚLĄSKA  wrzesień 2021

Wycieczka dla rodziców z dziećmi

perelki slaska 2021

Program wycieczki:
Tarnowskie Góry – Zabytkowa Kopalnia Srebra, trasa z łodziami (44 zł); Radzionków – Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek, zwiedzanie Muzeum, warsztaty z ciastem, lekcja w dawnej klasie szkolnej (25 zł); Kopalnia Guido – zwiedzanie dwóch poziomów wydobywczych: 170m i 320m (60 zł); zespół pałacowo-parkowy w Pławniowicach (10 zł).
Wyjazd z Łodzi ok godz.6.30, powrót ok. godz. 21.00.
Świadczenia: przejazd klimatyzowanym autokarem 42 osobowym; nocleg, pokoje 2 os. z łazienkami; obiadokolacja, śniadanie obiad w dniu powrotu; bilety wstępu; opieka pilota i przewodnika; ubezpieczenie NNW – SU 5.000zł.

Wstęp dla dzieci do kopalni Guido od 6 lat.

Dodatkowo płatne: jedna osoba w pokoju dwuosobowym, dopłata 100zł

CENA: 440 zł

Możliwość dofinansowania z funduszu socjalnego.

Możliwość dofinansowania z funduszu ZNP w PŁ dla członka związku w kwocie 140 zł, który wstąpił do ZNP w PŁ do dnia 30.VI.2020 r. oraz jest zatrudniony na etacie w PŁ.

Możliwość dofinansowania z funduszu ZNP w PŁ dla dzieci członka związku w kwocie 110 zł.

Zapisy razem z wpłatą w biurze ZNP w PŁ do wyczerpania miejsc.

Biuro czynne codziennie od 8:00-15:00

Kino Teatr Filharmonia